Niestety nie znaleziono produktów o podanej nazwie
  • 24H

Złota zawieszka medalik

Indeks: K1036 K
Promocja -10%
Zniżka: 64,30 PLN
578,70 PLN
643 PLN
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką: 643 PLN
Ilość:
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Wysyłka: 24H
Ostatnie sztuki w magazynie

Próba złota

585

Szacowana waga [g]

1.19

Masz pytania?
Zapytaj

Będzie pasować idealnie

Dobierz odpowiednią szerokość i najwygodniejszy profil

Eleganckie opakowanie

Do każda zamówienia dodajemy piękne pudełko, certyfikat autentyczności oraz śliczną torebkę ze wstążką. Dlatego biżuteria zakupiona w sklepie jubilerskim Filipowicz idealnie się nadaje na prezent. Nie musisz już martwić się o to, jak zapakować swoją biżuterię, ponieważ zrobimy to za Ciebie. Eleganckie opakowanie to nie tylko ozdoba, ale również gwarancja, że biżuteria dotrze do Ciebie w idealnym stanie.

Do każda zamówienia dodajemy piękne pudełko, certyfikat autentyczności oraz śliczną torebkę ze wstążką. Eleganckie opakowanie to nie tylko ozdoba, ale również gwarancja, że biżuteria dotrze do Ciebie w idealnym stanie.

Pudełko z dedykacją i indywidualny grawer

Ogromną zaletą jest podkreślenie indywidualności w zakupionym prezencie za pomocą graweru. Możesz obdarować ukochaną osobę dedykowanym pudełkiem oraz wykonać grawer bezpośrednio na biżuterii. Jest to usługa bezpłatna jednak może wydłużyć czas realizacji do 2 dni roboczych (gdy czas realizacji ulegnie wydłużeniu powyżej 24h, klient zostanie o tym poinformowany w osobnej wiadomości). Grawer to także świetny pomysł na upominek z okazji różnych uroczystości, takich jak śluby, komunie czy urodziny. Aby skorzystać z dedykowanego pudełka zaznacz pole „chce tabliczkę z dedykacją” które znajduje się pod ceną produktu. Jeżeli jednak chcesz wykonać grawer bezpośrednio na biżuterii poinformuj nas o tym mailowo od razu po złożeniu zamówienia na sklep@filipowicz.pl dając jak najwięcej informacji na temat położenia oraz treści graweru.

Ogromną zaletą jest podkreślenie indywidualności w zakupionym prezencie za pomocą graweru. Możesz go wykonać na biżuterii lub skorzystać z dedykowanego pudełka. Usługa ta jest bezpłatna, ale czas realizacji może się wydłużyć do 2 dni roboczych.

Certyfikat do każdego wyrobu

Do każdego zamówienia dodawany jest certyfikat autentyczności potwierdzający próbę złota oraz opis biżuterii. Certyfikat będzie upoważniał klienta do bezpłatnej naprawy biżuterii o ile jest to możliwe, np. późniejszą korektę rozmiaru, czyszczenie biżuterii, lutowanie łańcuszka czy inne usługi jubilerskie. Wszystkie wyroby powyżej jednego grama poza certyfikatem również posiadają cechę probierczą wybita przez urząd probierczy która również potwierdza próbę złota. Do biżuterii z kamieniami szlachetnymi również dodawany jest certyfikat opisujący rodzaj kamienii oraz próbę złota. Dzięki certyfikatowi możesz mieć pewność, że biżuteria, którą otrzymasz, jest wykonana z najwyższej jakości materiałów. Certyfikat to również gwarancja, że w razie jakichkolwiek problemów z biżuterią, możesz skorzystać z naszych usług naprawy.

Do każdego zamówienia dodawany jest certyfikat autentyczności potwierdzający próbę złota oraz opis biżuterii. Upoważnia on klienta do bezpłatnej naprawy biżuterii o ile jest to możliwe. Dzięki certyfikatowi możesz mieć pewność, że biżuteria jest wykonana z najwyższej jakości materiałów. 

Ulubione