Filtracja (47 produkty ) Wyczyść filtry ×

Kolor kamieni Zaznacz wszystko

Próba złota Zaznacz wszystko

Motyw Zaznacz wszystko

Ilość kamieni Zaznacz wszystko

Czas dostawy Zaznacz wszystko

Rodzaj kamienia Zaznacz wszystko

Niestety nie znaleziono produktów o podanej nazwie

Sygnety złote

Jeszcze do niedawna złote sygnety stanowiły oznakę luksusu i posiadanego majątku, dzisiaj natomiast tego typu biżuteria jest coraz chętniej noszona przez mężczyzn w różnym wieku. Wszystko to dlatego, że złoty sygnet został okrzyknięty najmodniejszym dodatkiem nadchodzących sezonów, a co więcej, zgodnie z najnowszymi trendami, im bardziej wyrazisty, tym lepiej. W tej kategorii naszego salonu jubilerskiego przygotowaliśmy szeroki wybór kunsztownie wykonanych sygnetów, do których produkcji wykorzystano zarówno żółte, jak i dwukolorowe złoto. Każdy z nich doskonale sprawdzi się w roli efektownego dodatku do męskiego stroju. Prezentowane wyroby cechują się najwyższą jakością, a bogata gama ciekawych wzorów sprawia, że w naszej ofercie z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

SYGNETY Z DWUKOLOROWEGO I JEDNOKOLOROWEGO ZŁOTA

Od czasów starożytności, aż po dzisiejszy dzień, wielu mężczyzn sięga po sygnety, które nie tylko wspaniale ozdabiają dłonie, ale także mogą stanowić symbol bogactwa i przywilejów. Dostępne w naszym asortymencie produkty wykonane ze złota próby 333 oraz 585 mogą stanowić idealną propozycję dla wszystkich panów, którzy poszukują dodatków wyróżniających się niezwykłą oryginalnością. Mężczyznom ceniącym sobie wyrazistość i nietuzinkowość możemy zaproponować, chociażby dwukolorowy sygnet ze złota z oczkiem z kamieni szlachetnych lub masywny pierścień z precyzyjnie wykonanym rzeźbieniem przypominającym dawną pieczęć. Na uwagę zasługują także minimalistyczne modele, które mogą okazać się stylowym dodatkiem do codziennego wizerunku.

Jeszcze do niedawna złote sygnety stanowiły oznakę luksusu i posiadanego majątku, dzisiaj natomiast tego typu biżuteria jest coraz chętniej noszona przez mężczyzn w różn...

Ulubione