Filtracja (12 produkty ) Wyczyść filtry ×

Kolor złota Zaznacz wszystko

Próba złota Zaznacz wszystko

Ilość kamieni Zaznacz wszystko

Czas dostawy Zaznacz wszystko

Rodzaj kamienia Zaznacz wszystko

Niestety nie znaleziono produktów o podanej nazwie

Pierścionki zaręczynowe z szmaragdami

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Z SZMARAGDEM

Słowo szmaragd chyba każdemu przywodzi na myśl ten piękny i wyjątkowy odcień zieleni. Tę barwę trudno jest opisać słowami, jest ona jedyna w swoim rodzaju i zachwyca od zarania dziejów. To kolor, który ma w sobie głębię, żywiołowość i niezwykłą elegancję, ale także nieokreśloną tajemniczość. Wszystko to sprawia, że szmaragdy są kamieniami od zawsze zachwycającymi swoim pięknem. Nazwa wywodzi się z języka greckiego i oznacza po prostu zielony kamień. Za ten niezwykły odcień jest odpowiedzialny tlenek chromu. Szmaragd w starożytności był uważany za kamień, który potrafi wyrazić zmienne nastroje, Juliusz Cezar zbierał szmaragdy i szczerze wierzył w ich właściwości medyczne. Po dziś dzień niektóre poradniki piszą o niezwykłych właściwościach tego kamienia. Wszystkie te wierzenia sprawiają, że szmaragd od zawsze jest otoczony aurą tajemnicy.

SZMARAGD NA ZARĘCZYNY

Pierścionki zaręczynowe ze szmaragdem to idealny prezent dla kobiet pewnych siebie i tajemniczych. Jest to wyjątkowy kamień, który stanie się symbolem Waszej miłości. Wygląda niezwykle elegancko i efektownie, szczególnie w połączeniu z klasycznym żółtym złotem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem pierścionków zaręczynowych ze szmaragdami i wyboru tego jednego, dobranego do charakteru i stylu ukochanej kobiety. Taki pierścionek na pewno zachwyci wybrankę serca i sprawi, że dzień zaręczyn stanie się naprawdę wyjątkowy.

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Z SZMARAGDEM Słowo szmaragd chyba każdemu przywodzi na myśl ten piękny i wyjątkowy odcień zieleni. Tę barwę trudno jest opisać słowami, jest on...

Ulubione