Filtracja (114 produkty ) Wyczyść filtry ×

Kolor złota Zaznacz wszystko

Próba złota Zaznacz wszystko

Ilość kamieni Zaznacz wszystko

Cena Zaznacz wszystko

Rodzaj kamienia Zaznacz wszystko

Niestety nie znaleziono produktów o podanej nazwie

Pierścionki zaręczynowe z szafirami

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Z SZAFIREM

Jeśli chcesz, żeby Twoja wybranka poczuła się naprawdę wyjątkowo w dniu zaręczyn, to wybierz dla niej pierścionek zaręczynowy z szafirem. Szafir doskonale łączy w sobie chłodną elegancję z dostojną głębią. Starożytne cywilizacje egipskie wierzyły, że szafiry są kamieniami prawdy oraz sprawiedliwości. Dla buddystów oznaczają one pokój oraz nieprzemijalność, a także przyjaźń, Z tego względu pierścionki zaręczynowe z szafirem są chętnie wybierane nie tylko dla walorów estetycznych, ale także przez wzgląd na wartości, które symbolizują.

CAŁA GAMA BARW

Nazwa szafir wywodzi się z łaciny, w której oznacza kolor niebieski. W starożytności wierzono, że Ziemię otacza jeden wielki niebieski szafir, W tym zachwycającym kamieniu Twoja ukochana odnajdzie każdy odcień nieba — od jasnego błękitu, kojarzącego się ze słonecznym dniem, aż po ciemny granat, pojawiający się już po zachodzie. To jony żelaza i tytanu odpowiadają za tę piękną paletę barw, którymi mieni się szafir.

WYJĄTKOWA TRWAŁOŚĆ

Szafiry ceni się także za wytrzymałość. Są one odmianą kordonu — najtwardszego, zaraz po diamencie, kamienia występującego naturalnie, W naszej ofercie możesz zobaczyć piękne, ponadczasowe pierścionki zaręczynowe z szafirami. Zachwycą one nawet najbardziej wymagającą kobietę. Będzie to oryginalny podarunek i doskonały symbol Waszej wiecznej miłości, który już zawsze będzie przywodził na myśl tę wyjątkową chwilę.

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Z SZAFIREM Jeśli chcesz, żeby Twoja wybranka poczuła się naprawdę wyjątkowo w dniu zaręczyn, to wybierz dla niej pierścionek zaręczynowy z szafi...

Ulubione