Niestety nie znaleziono produktów o podanej nazwie

Pierścienie miarowe

Wychodząc naprzeciw waszym oczekiwań udostępniamy bezpłatnie naszym klientom pierścienie miarowe o szerokości 3mm, 5mm(co pół rozmiaru!!!) lub 7mm.

Dzięki czemu będziecie mogli na spokojnie w domu przymierzyć rozmiar waszego palca o rożnych porach dnia zarówno rano oraz wieczorem gdy wasze palce mogą być napuchnięte po całym dniu pracy tak aby idealnie poznać dokładną wielkość waszej obrączki ślubnej.

Pierścienie miarowe wykonane są ze srebra i dokładnie odzwierciedlają obrączki ślubne, dzięki rożnym szerokością możemy bezbłędnie zmierzyć ich wymiar!

Co zrobić aby uzyskać pierścienie miarowe:

  1. Złożyć zamówienie na naszej stronie internetowej
  2. W polu uwagi proszę o dopisek wypożyczenie pierścieni miarowych
  3. Wpłacić zaliczkę w wysokości 30% całej kwoty lub opłacić zlecenie w całości

Po wykonaniu wyżej wymienionych czynności wyślemy do Państwa kuriera(lub paczkę do paczkomatu) na nasz koszt a po kilku dniach wezwiemy kuriera również na nasz koszt abyście mogli odesłać pierścienie miarowe nie wychodząc z domu!!

Udostępniamy pierścienie miarowe wykonane ze srebra w postaci 6 pierścieni. Jeżeli w zamówieniu wpiszecie rozmiary 14 oraz 24, użyczymy srebrne obrączki 13,14,15 oraz 23,24,25. W przypadku gdy nie znacie swoich wymiarów obrączek nawet w przybliżeniu wyślemy cała rozmiarówkę obrączek na sznurku

Wzorniki obrączek ślubnych

Rozumiemy, że wybranie obrączek ze zdjęcia jest zadaniem wyjątkowo trudnym. Z tego powodu wypożyczymy wam profesjonalny wzornik jubilerski który możecie na żywo zobaczyć. Wzornik ten jest wykonany ze srebra lub mosiądzu oraz pozłacany na kolor żółty, biały lub różowy tak by jak najbardziej odzwierciedlał wasze obrączki. Jako, że u obrączki, pozłacanie pokrywa wierzchnią warstwę wyrobu nie należy wykonywać w nich żadnych czynności a są tylko do zobaczenia ich finalnego wyglądu a zniszczenie ich wiąże się z opłatą od 100 do 300zł

Wypożyczyć wzorniki obrączek można dokładnie jak pierścienie miarowe należy:

  1. Złożyć zamówienie na naszej stronie internetowej
  2. W polu uwagi proszę o dopisek wypożyczenie wzornika
  3. Wpłacić zaliczkę w wysokości 30% całej kwoty lub opłacić zlecenie w całości

Jeżeli nie możecie się zdecydować który wzór przypadnie wam do gustu możemy udostępnić wam 2 wzory wzorników by ich wybór był jak najbardziej trafny.

Do każdego zamówienia obrączek ślubnych podchodzimy indywidualnie a przed wysyłka skontaktujemy się z wami telefonicznie :)

Ulubione