Filtracja (44 produkty ) Wyczyść filtry ×

Kolor złota Zaznacz wszystko

Próba złota Zaznacz wszystko

Ilość kamieni Zaznacz wszystko

Czas dostawy Zaznacz wszystko

Rodzaj kamienia Zaznacz wszystko

Niestety nie znaleziono produktów o podanej nazwie

Pierścionki zaręczynowe z tanzanitem

ZJAWISKOWY BLASK TANZANITU

Wyjątkowy kamień pochodzący ze wschodniej części Czarnego Kontynentu — tanzanit. Swoją unikalność zawdzięcza temu, że wydobywany jest w jedynym miejscu na Ziemi — u podnóża Kilimandżaro w malowniczej Tanzanii. Dzięki niespotykanym warunkom pozyskiwania tanzanitu znawcy porównują jego wartość do szlachetnych diamentów, a niektórzy z nich przypisują mu wyciszające i pozwalające zrozumieć swe uczucia właściwości. Ponadto ten piękny kruszec cechuje zdumiewająca wielobarwność — od bladego błękitu aż po wyrazisty kolor lawendy. Wszystko to sprawia, że pierścionek zaręczynowy z tanzanitem nabiera niebywałej wartości oraz posiada swoją wartą do opowiedzenia historię — jeszcze przed jego wręczeniem.

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Z TANZANITEM

Kamień mający swe korzenie w dziewiczej Afryce posiada wiele ciekawych, kolorystycznych odsłon, które dodatkowo zmieniają się w zależności od kąta, pod którym na niego spojrzymy. Bogata paleta odcieni, która znalazła swoje odbicie w naszym katalogu, pozwala dopasować biżuterię do urody wybranki życia. Stąd też pierścionki zaręczynowe z tanzanitem i brylantami wykonane z żółtego złota będą doskonale pasować do kobiet z silnym charakterem i wyrazistą urodą, natomiast pierścionki z tanzanitem, okraszone diamentami i zamknięte w białym złocie będące doskonałym dopełnieniem delikatnej, dziewczęcej urody. Niezależnie którą wersję złotego pierścionka z tanzanitem wybierzemy, podarujemy ukochanej kobiecie nasze uczucie, zamknięte w wartościowym i nadzwyczajnym kamieniu.

ZJAWISKOWY BLASK TANZANITU Wyjątkowy kamień pochodzący ze wschodniej części Czarnego Kontynentu — tanzanit. Swoją unikalność zawdzięcza temu, że wydobywany jest w jedy...

Ulubione