Filtracja (521 produkty ) Wyczyść filtry ×
Niestety nie znaleziono produktów o podanej nazwie

Obrączki ślubne z żółtego złota

Czy podobnie jak my uważasz, że piękne obrączki to jeden z kluczowych elementów perfekcyjnej ceremonii ślubnej? Jak wyjątkowe musi być uczucie, gdy wypowiedziane drżącym głosem „tak” możecie przypieczętować obrączkami, które wzbudzają Wasz zachwyt. Pośród wielu oferowanych przez nas obrączek ślubnych znajdziesz te najbardziej klasyczne, wykonane z żółtego złota. Wykorzystanie tego kruszcu w procesie produkcji ma bardzo długą tradycję, a wykonane z niego produkty cieszą się ogromną popularnością (mimo wielu dostępnych alternatyw). Oferujemy obrączki wykonane z żółtego złota o prostych, klasycznych i bardziej awangardowych kształtach. Tradycyjny kruszec poddany artystycznej obróbce ulega przemianie. Dzięki współpracy z jubilerami, którzy doskonale opanowali kunszt zdobienia biżuterii, oferujemy obrączki gładkie, grawerowane i gustownie udekorowane brylantami lub cyrkoniami. Pośród naszych produktów znajdziesz bogactwo obrączek wykonanych ze złota próby: 333, 585, 750. W cenie produktu otrzymujesz:

  • soczewkę,
  • grawer,
  • dożywotnie odświeżanie i gwarancję,
  • darmowa korekta rozmiaru(w razie możliwości konstrukcyjnych)
  • eleganckie opakowanie.

Grubsze czy delikatniejsze, zaokrąglone i lśniące a może matowe o prostych krawędziach. Złote obrączki ślubne, bez względu na to, czy to próba 333, 585 bądź 750 dostępne są u nas w wielości kształtów. Zamień piękną, ulotną chwilę w trwałe wspomnienie, do którego łatwo wrócisz, patrząc na idealnie dobraną obrączkę.

Czy podobnie jak my uważasz, że piękne obrączki to jeden z kluczowych elementów perfekcyjnej ceremonii ślubnej? Jak wyjątkowe musi być uczucie, gdy wypowiedziane drżącym...

Ulubione