Filtracja (373 produkty ) Wyczyść filtry ×
Niestety nie znaleziono produktów o podanej nazwie

Obrączki ślubne z białego i różowego złota

Są w życiu chwile, które zmieniają wszystko. Gdy zakładamy na palec ukochanej osoby obrączkę, zatrzymuje się czas. Spojrzenie w oczy, wzruszenie i słowo „tak”, które rozbrzmiewa subtelnym echem. Chcemy, aby ten moment był idealny i przemienił się w cudowne wspomnienie na całe życie. W Filipowicz rozumiemy to doskonale. Jeśli szukasz unikalnej obrączki, która bez słów opowie o Was i o wyjątkowej miłości, jaka Was łączy, zobacz obrączki z różowym złotem. Podkreśl moc Waszego „tak” biżuterią ślubną, która zachwyca. Artyści jubilerzy zręcznie i z wyczuciem połączyli różowe złoto z białym, aby w Wasze ręce oddać niebanalne obrączki w różnych formach. Inspirowane zarówno najnowszymi trendami, jak i tradycyjnym wzornictwem. Dla kochających blask mamy modele zdobione cyrkoniami i brylantami, pełne światła i magii. Masywne i matowe, a może klasycznie lśniące i zaokrąglone? Zobacz i daj się zaskoczyć. Różowe złoto pozwala także tworzyć nadzwyczaj gustowne i oryginalne obrączki ślubne. Ne pewno znajdziesz to, czego szukasz. W cenie obrączek z różowym złotem otrzymujesz:

  • grawer,
  • soczewkę,
  • dożywotnie odświeżanie i gwarancję,
  • darmowa korekta rozmiaru(w razie możliwości konstrukcyjnych),
  • eleganckie opakowanie.

Zamknij wspomnienie najcudowniejszego dnia Twojego życia w wytwornym i mocno symbolicznym przedmiocie. Niech ożywia codzienność, budzi dobre emocje i wspomnienia.

Są w życiu chwile, które zmieniają wszystko. Gdy zakładamy na palec ukochanej osoby obrączkę, zatrzymuje się czas. Spojrzenie w oczy, wzruszenie i słowo „tak”, które...

Ulubione