Filtracja (521 produkty ) Wyczyść filtry ×
Niestety nie znaleziono produktów o podanej nazwie

Obrączki ślubne z białego złota

Czy tak jak my kochasz piękno, które bywa jednocześnie olśniewające i subtelne? Wykonane z białego złota obrączki to rozwiązanie dla wielbicieli szlachetnego blasku złota w stonowanej wersji. Połączenie wyjątkowego kruszcu, jakim jest białe złoto (niklowe bądź palladowe) z cyrkoniami lub diamentami doda blasku ceremonii ślubnej i wspaniale sprawdzi się na co dzień. Ta kolekcja to niewymuszona elegancja i gracja w formie obrączek ślubnych. Pośród propozycji biżuteryjnych projektów znajdziecie zachwycające obrączki ślubne zanurzone w blasku ozdób, gustownie stonowane, matowe lub lśniące. Mistrzowie jubilerskiego fachu przygotowali dla Was obrączki masywne, grubsze oraz delikatne i lekkie. Różnorodność modeli pozwoli Wam wybrać obrączki idealne, które podkreślą wyjątkowość Waszej relacji. Białe złoto należy także do bardzo trwałych i praktycznych materiałów, które pięknie prezentują się przez długie lata. Wraz z zakupem obrączki otrzymujesz:

  • grawer,
  • soczewkę,
  • dożywotnie odświeżanie i gwarancję,
  • darmowa korekta rozmiaru(w razie możliwości konstrukcyjnych),
  • eleganckie opakowanie.

Biżuteria ślubna Filipowicz uwodzi perfekcją kształtu, idealnie opracowanymi detalami oraz unikatowością. Jak niesamowite musi być uczucie, gdy wypowiedziane drżącym głosem „tak” możecie przypieczętować obrączkami, które idealnie odzwierciedlają charakter Waszej miłości? Otwórz nowy etap życia w pięknym stylu.

Czy tak jak my kochasz piękno, które bywa jednocześnie olśniewające i subtelne? Wykonane z białego złota obrączki to rozwiązanie dla wielbicieli szlachetnego blasku złot...

Ulubione