Niestety nie znaleziono produktów o podanej nazwie

Zawieszki złote

Klasycznym elementem biżuterii mogącej pięknie ozdobić każdy kobiecy czy męski dekolt, jest złota zawieszka. To dodatek, który nie tylko pozwala uatrakcyjnić wizerunek, ale także w ciągu kilku chwil dodać stylizacji niebanalnego charakteru. Dlatego w tej kategorii naszego salonu jubilerskiego proponujemy starannie wyselekcjonowane zawieszki ze złota, które są przeznaczone do przypięcia na łańcuszek. Nasza oferta obejmuje między innymi złote literki, znaki zodiaku, krzyżyki, a także medaliki, na których widnieje Matka Boska.

ZŁOTE LITERKI

Wśród szerokiej gamy zawieszek dostępnych w naszym asortymencie można znaleźć duży wybór wykonanych z dbałością o najmniejsze szczegóły złotych literek. To biżuteria, która pięknie prezentuje się na dekolcie, ale poza aspektem wizualnym, może mieć także bardzo osobisty charakter. Zawieszka literka doskonale sprawdzi się jako prezent na wiele okazji – można ją podarować, chociażby z okazji chrztu, komunii, urodzin itp. W naszej ofercie posiadamy zawieszki z literkami zarówno bez kamieni, jak i zdobione kamieniami szlachetnymi, które z całą pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

MEDALIKI I KRZYŻYKI ZE ZŁOTA

W świecie niezwykle modnych w ostatnim czasie zawieszek można spotkać nie tylko literki, znaki zodiaku, czy różnego rodzaju symbole. Wciąż wiele osób decyduje się sięgnąć po krzyżyki ze złota, które mogą stanowić formę religijnego znaku, doskonale komponując się z wieloma różnego rodzaju elementami garderoby. W naszej ofercie można znaleźć duży wybór krzyżyków wykonanych ze złota próby 333 oraz 585.

Klasycznym elementem biżuterii mogącej pięknie ozdobić każdy kobiecy czy męski dekolt, jest złota zawieszka. To dodatek, który nie tylko pozwala uatrakcyjnić wizerunek, a...

Ulubione