Niestety nie znaleziono produktów o podanej nazwie

Kolczyki złote

Poza bransoletkami czy pierścionkami w asortymencie naszego salonu jubilerskiego można znaleźć duży wybór kunsztownie wykonanych złotych kolczyków. Tego typu biżuteria jest uwielbiana przez kobiety w różnym wieku, ponieważ z łatwością można ją dopasować do wielu stylizacji, zarówno tych na co dzień, jak i na wyjątkowe okoliczności. Przygotowana przez nas oferta obejmuje zarówno klasyczne złote kolczyki wiszące, jak i modele na sztyfcie, które mogą przepięknie ozdobić każdą kobiecą twarz. Szeroka gama kolorów i wzorów sprawia, że biżuterię tę można dobrać do konkretnej kreacji lub dopasować ją do karnacji, czy odcienia włosów. Bez względu na to, czy Twój wybór padnie na przeciągane złote kolczyki, czy może zdecydujesz się na modne w ostatnim czasie nausznice ze złota, możesz mieć pewność, że w naszym salonie nabywasz biżuterię najwyższej jakości, wykonaną przy wykorzystaniu złota próby 333 i 585.

RÓŻNE ZAPIĘCIA NASZYCH ZŁOTYCH KOLCZYKÓW

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientek, nasza oferta obejmuje złote kolczyki dostępne nie tylko w szerokiej gamie wzorów, ale i z różnymi rodzajami zapięć. W naszym asortymencie można znaleźć, chociażby wyroby z najbardziej powszechną końcówką, jaką jest sztyft, czy wyposażone w tzw. angielskie zapięcie, stosowane głównie w niewielkich modelach kolczyków. Dopełnieniem naszej oferty są złote nausznice oraz kolczyki typu koła, w których przypadku występują trzy różne rodzaje zapięcia: drucik wsuwany do przeciwnej dziurki, tzw. angielski zamek oraz rowek działający w podobny sposób, jak bigiel.

Poza bransoletkami czy pierścionkami w asortymencie naszego salonu jubilerskiego można znaleźć duży wybór kunsztownie wykonanych złotych kolczyków. Tego typu biżuteria je...

Ulubione