Filtracja (14 produkty ) Wyczyść filtry ×

Kolor złota Zaznacz wszystko

Próba złota Zaznacz wszystko

Ilość kamieni Zaznacz wszystko

Czas dostawy Zaznacz wszystko

Cena Zaznacz wszystko

Rodzaj kamienia Zaznacz wszystko

Niestety nie znaleziono produktów o podanej nazwie

Pierścionki zaręczynowe z oliwinem

KAMIEŃ PROSTO Z NIEBA

Oliwin zamiennie zwany perydotem to rzadko spotykany, nietuzinkowy kamień, który postanowiliśmy zamknąć w naszych wyjątkowych pierścionkach zaręczynowych. Swoją unikatowość zawdzięcza temu, że pochodzi nie tylko z wnętrza Ziemi, ale także z samego środka... meteorytów, co czyni go prawdziwie niebiańskim kamieniem. Z kolei w ezoteryce i medycynie niekonwencjonalnej uważa się, że zielony kruszec potrafi przynieść zastrzyk gotówki, długotrwale polepszyć sytuację finansową, oraz dzięki swojej niebywałej energii, uleczyć zranione uczucia. Niezależnie od tego, czy pokładamy w pierścionku z oliwinem nadzieję na wzbogacenie się czy nie — jest on nieszablonowym kamieniem gotowym ozdobić palec naszej ukochanej kobiety.

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Z OLIWINEM

Choć zieleń perydotu kojarzy się z delikatnością i subtelnością — zawiera w sobie mnóstwo charyzmy, którą z pewnością docenią kobiety uwielbiające nieszablonowe rozwiązania. Oliwin w połączeniu z żółtym złotem stworzy niecodzienny zestaw eleganckiej i wyrazistej biżuterii, a w zestawieniu z białym złotem da bardziej stonowany i minimalistyczny efekt. Pragnąc dodać pierścionkowi jeszcze więcej wytworności, polecamy zwrócić uwagę na kamień otoczony precyzyjnie wyszlifowanymi, połyskliwymi diamentami. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie wybierzemy — pierścionek z oliwinem to biżuteria, która posiada własną historię, jeszcze przed jej podarowaniem — w końcu to kamień pochodzący prosto z nieba.

KAMIEŃ PROSTO Z NIEBA Oliwin zamiennie zwany perydotem to rzadko spotykany, nietuzinkowy kamień, który postanowiliśmy zamknąć w naszych wyjątkowych pierścionkach zaręczyn...

Ulubione