Niestety nie znaleziono produktów o podanej nazwie

Pierścionki zaręczynowe z cyrkoniami

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE CYRKONIA

Efektowne pierścionki zaręczynowe z cyrkoniami łączą w sobie atrakcyjną cenę oraz zachwycający wiele osób design. Cyrkonia jest syntetycznym kamieniem o bardzo wysokiej twardości oraz dużym współczynniku załamania światła. Została wynaleziona zaledwie 50 lat temu, ale natychmiastowo opanowała rynek wyrobów jubilerskich, ponieważ doskonale imituje diament. Może przybierać różne kolory w zależności od dobranych domieszek.

ZNIEWALAJĄCY BLASK

Cyrkonia na pierścionku zaręczynowym pasuje do każdego typu biżuterii. Stylowy kamień pięknie odbija światło i efektownie się mieni na dziesiątki kolorów. Niezwykle korzystny aspektem wyboru biżuterii z cyrkonią jest jej cena. Pierścionek zaręczynowy nie musi kosztować fortuny, nietuzinkowy blask kamienia na pewno zachwyci ukochaną kobietę. Wygląda efektownie osadzona w biżuterii, zarówno jako jeden duży kamień, jak i pod postacią wysadzanego drobnymi kamieniami otoczenia głównego kamienia szlachetnego. W ofercie sklepu Virago łączymy cyrkonie ze złotem. Prezentowane przez nas pierścionki są oryginalne, piękne, starannie wykonane i wysadzane cyrkoniami, co gwarantuje olśniewający blask. Staramy się, aby każdy z naszych wyrobów był stylowy, elegancki i precyzyjnie wykonany. Jest to biżuteria, która ma służyć wybrance na wiele lat i już zawsze symbolizować obietnice i miłość. Złote pierścionki wysadzane cyrkoniami doskonale nadają się na zaręczyny.

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE CYRKONIA Efektowne pierścionki zaręczynowe z cyrkoniami łączą w sobie atrakcyjną cenę oraz zachwycający wiele osób design. Cyrkonia jest syntety...

Brak produktów o podanych kryteriach

Spróbuj wyszukać ponownie

Ulubione