Filtracja (36 produkty ) Wyczyść filtry ×

Kolor złota Zaznacz wszystko

Próba złota Zaznacz wszystko

Ilość kamieni Zaznacz wszystko

Czas dostawy Zaznacz wszystko

Rodzaj kamienia Zaznacz wszystko

Niestety nie znaleziono produktów o podanej nazwie

Pierścionki zaręczynowe z ametystem

HARMONIA LAWENDOWEGO KAMIENIA

Wyjątkowy ametyst jako kamień szlachetny był popularny już w Starożytnej Grecji — biesiadnicy, nalewając wodę do ametystowych kielichów, otrzymywali barwę zbliżoną do koloru wina, co z kolei pozwalało im zachować trzeźwość umysłu. Później natomiast kamień o niebywale subtelnym odcieniu fioletu stał się symbolem duchowego wyciszenia, odnalezienia wewnętrznego spokoju i zrozumienia własnych emocji. Przypisywano mu także właściwości zdrowotne, wierząc, że łagodzi uciążliwe migreny i pozwala na spokojny sen. Do dziś ametyst utożsamia się z relaksem i harmonią. Poza tymi cudownymi cechami kruszec jest przede wszystkim źródłem zachwycającego piękna, które zamknęliśmy w złotych pierścionkach zaręczynowych.

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Z AMETYSTEM

Dzięki swemu kolorowi przybierającemu formę wyrazistego fioletu lub delikatnej, zmysłowej lawendy ametyst będzie idealnie pasował do subtelnych i romantycznych zaręczyn. Pierścionek z ametystem doskonale połączy się z oprawą z białego i żółtego złota, tworząc kobiecą kompozycję, która podkreśli naturalne piękno naszej wybranki. W katalogu zawarliśmy także precyzyjnie oszlifowane brylanty gotowe mienić się w kontakcie z promieniami słonecznymi i dodać pierścionkowi jeszcze więcej wytworności. Złote pierścionki z ametystem kuszą nie tylko swoim ponadczasowym pięknem, wabią też atrakcyjną ceną — są doskonałym przykładem na to, że biżuteria zaręczynowa może być jednocześnie zachwycająca i nie musi kosztować krocie.

HARMONIA LAWENDOWEGO KAMIENIA Wyjątkowy ametyst jako kamień szlachetny był popularny już w Starożytnej Grecji — biesiadnicy, nalewając wodę do ametystowych kielichów, ot...

Ulubione