Niestety nie znaleziono produktów o podanej nazwie

Złoto żółte, białe, srebro a może połączenie dwóch kolorów złota? Planujesz w najbliższym czasie oświadczyć się swojej ukochanej? Pragniesz, aby wybrany przez Ciebie symbol Waszej miłości był idealny, ale nie masz pojęcia, jak powinien wyglądać taki pierścionek zaręczynowy? W wyborze może pomóc Ci ranking przedstawiający najmodniejsze wzory pierścionków zaręczynowych. Cieszące się dużą popularnością wśród klientów modele mogą okazać się bardzo przydatną wskazówką podczas poszukiwania wymarzonego pierścionka zaręczynowego.

Modne pierścionki zaręczynowe 2022

Na podstawie stopnia zainteresowania poszczególnymi modelami pierścionków zaręczynowych przygotowaliśmy poniższy ranking. Z problemem, jaki pierścionek zaręczynowy wybrać, musi zmierzyć się niejeden mężczyzna. To nie tylko wybór modelu, który trafi w gust Twojej ukochanej, ale również takiego, który sprosta najnowszym trendom, a jednocześnie będzie ponadczasowy.  Poznaj najmodniejsze zaręczynowe pierścionki 2022.

1. Pierścionek z żółtego złota z topazem

Żółte klasyczne złoto połączone z mniej oczywistym wyborem, jakim jest błękitny topaz, stało się w tym roku numerem jeden. To idealny przykład na to, jak zmieniają się wybory Panów w kwestii pierścionków zaręczynowych. Mężczyźni coraz śmielej sięgają po kolorowe kamienie, co potwierdza również dalsza część tego rankingu. Błękit topazu idealnie pasuje do Pań o niebieskich oczach. Kamień ten uznawany jest za symbol mocy i siły. Osoba, która go nosi, może liczyć na to, że odegna on negatywne myśli, pomoże pokonać życiowe trudności i będzie sprzyjał realizacji wyznaczonych celów. Każdy mężczyzna, który oprócz obietnicy wspólnego życia pragnie dać swojej kobiecie siłę, powinien wziąć pod uwagę pierścionek z żółtego złota z topazem.

2. Pierścionek z brylantami

Najmodniejsze pierścionki zaręczynowe 2022 to również ponadczasowa klasyka w postaci biżuterii z brylantami. Kamienie te należą do najpiękniejszych i najtrwalszych oraz zachwycają blaskiem. Nie powinien zatem dziwić fakt, że brylant jest jednym z najczęstszych wyborów na tak wyjątkowe wydarzenie, jak zaręczyny. Jeśli więc stawiasz na ponadczasowość i wyjątkowy blask, to pierścionek z brylantami powinien stać się Twoim wyborem. Możesz zdecydować się zarówno na model z jednym pojedynczym kamieniem, jak i wielokamieniowy pierścionek, który niewątpliwie będzie się wyróżniać.

3. Złoty pierścionek z szafirem

Głęboki niebieski odcień szafiru kochają zarówno Panie, które na co dzień cenią sobie tradycyjne rozwiązania, jak i te, które uwielbiają się wyróżniać. Oprawiony w złoto prezentuje się bardzo elegancko, dlatego w sam raz nadaje się na zaręczyny. W końcu nie bez powodu znajduje się w pierwszej trójce rankingu prezentującego najmodniejsze pierścionki zaręczynowe 2022. Złoty pierścionek z szafirem charakteryzuje dość niska cena w porównaniu do pierścionków, w których główną ozdobę stanowi brylant. Choć kamień ten symbolizuje wierność, czystość i skromność, to przypisuje mu się również moc leczenia chorób. 

4. Dwukolorowy złoty pierścionek z brylantem

Za modne pierścionki zaręczynowe w tym roku należy uznać również modele z łączonych materiałów. Dwukolorowy złoty pierścionek z brylantem to doskonałe rozwiązanie dla niezdecydowanych. Przeplatające się białe i klasyczne żółte złoto łatwo dopasować do każdego rodzaju biżuterii, a jednocześnie wyróżnia się wyglądem na tle jednokolorowych modeli. Idealne uzupełnienie białego i żółtego złota stanowi klasyczny brylant lub kilka mniejszych. Do wykonania biżuterii dwukolorowej wykorzystuje się najczęściej złoto próby 585, która zapewni trwałość i piękny wygląd przez długi czas. Modny pierścionek z dwukolorowego złota to rozwiązanie dla niezdecydowanych kobiet, które noszą zarówno złotą, jak i srebrną biżuterię oraz tych, które doceniają jubilerski kunszt i kochają się wyróżniać.

5. Pierścionek z brylantami i szafirem

Okazuje się, że wielu klientów za najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe uznaje modele bogato zdobione. Choć klasyka zawsze się obroni, to nie brakuje wśród Pań zwolenniczek przepychu, a ten zagwarantuje pierścionek z brylantami i szafirem. Niebieski kamień główny i kilka otaczających go brylantów to doskonały sposób na wyróżnienie się z tłumu. I choć za taki przepych trzeba zapłacić nieco więcej, to Panowie chętnie wybierają takie modele jako dowód swojej miłości. 

Pierścionek zaręczynowy

Modne pierścionki 2022. Który z nich włożysz na palec swojej ukochanej?

Wiesz już, jakie są najmodniejsze pierścionki zaręczynowe 2022. Wiedza ta niewątpliwie ułatwi Ci wybór tego jedynego, który wręczysz swojej wybrance jako obietnicę wspólnego życia. Pamiętaj jednak, że obowiązujące trendy to jedno, a drugie to gust Twojej ukochanej. Najładniejszy pierścionek zaręczynowy, jaki możesz jej wręczyć to ten, który pogodzi obecną modę z preferencjami Twojej przyszłej małżonki. Jeśli doskonale znasz swoją ukochaną, a teraz dodatkowo poznałeś najmodniejsze złote pierścionki, to wybór symbolu Waszej miłości nie będzie stanowił dla Ciebie problemu. 

Powodzenia w wyborze tego jedynego i najładniejszego pierścionka zaręczynowego!

Ulubione